Kirjeldus
Täpsemalt:
- Ekraan: 80 x 50 mm, LCD
- Treeningprogramme: 22
- Raskusastmeid: 16
- Pidurisüsteem: PMS, servomootor
- Hooratas: 16 kg
- Maksimaalne takistus: 200 W
- Toiteallikas: võrgutoide
- Sammu pikkus: 36 cm
- Mõõdud: 124 x 55 x 160 cm
- Toote kaal: 39,7 kg
- Maksimaalne kasutajakaal: 120 kg
Reguleeritavad pedaalid
Kallutatud monitor, reguleeritavad treeningpedaalid, ergonoomilised käepidemed, 40 cm (15,7 tolli) käigu tagav veomehhanism: see tagab treeningu ajal loomuliku kehaasendi.
Programmid ja rakendused
Kas koduse trenažööriga rattaga sõitmine on igav? Kasutage Bluetooth rakendust ja looge ühendus Tunturi trenažööriga. iConsole + Training programmi abil saate seada treeningeesmärgid ning jälgida treeningu kulgu. Kinomapiga saab ka kahekesi treenida – esitage sõbrale väljakutse, valige rada ja ületage finišijoon esimesena. Teistsuguse elamuse saamiseks valige iConsole + Training rakendusega “Google Street View” tänavavaade ning reisige läbi fantastilise keskkonna.
Transpordirattad
Transpordirataste abil saab trenažööri liigutada kerge vaevaga sinna, kus Teile kõige paremini sobib.
Tahvelarvuti hoidja
Bluetoothi abil saate kasutada oma treeningrakendusi (nt Kinomaps ja iConsole+ Training).
Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.